У Вас вже зареєстровано ТОВ, ФОП в державній реєстраційній службі? Тпер Вам необхідно купити печатку або штамп для подальшої діяльності Вашого підприємства? Або Ви уже давно працюєте в бізнесі і Ваш бізнес успішний, але Вам потрібні додаткові печатки та/або штампи?

Тоді Ви патрапили в правильне місце! У нас можна купити печатки і шампи будь-якої складності виготовлені на лазерному обладнанні для виробництва печаток.

Маємо нагоду запропонувати виготовити печатку для ТОВ, ФОП в м. Київ, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне фізично. А в м. Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Кривий Ріг, Запоріжжя, Львів, Чернігів, Черкаси, Кропивницький, Вінниця, Хмельницький, Миколаїв, Херсон, Івано-Франківськ, Рівне, Житомир, Ужгород, Тернопіль, Чернівці, Суми, Полтава, Краматорськ, Маріуполь купити печатку або штамп можна замовивши онлайн.

Печатка, яку купили онлайн надсилається Вам в запаєному захисному пакеті, отримувачем якої є юридична особа, таким чином ніхто інший не може її отримати, крім осіб, які мают право підпису на підприємстві.

Печатка виробляється на власному обладнанні шляхом лазерного гравірування на спеціальній гумі для печаток, тому наші печатки мають найменші деталі рисунку та довговічність!

Ціна виготовлення печатки або штампу залежить від складності малюнку, а замовлення понад 1000 грн. доставляємо БЕЗКОШТОВНО!