Для підписання документів в електронному вигляді потрібен електронний цифровий підпис (ЕЦП) або так звані ключі.

ЕЦП простими словами – це Ваш власний підпис (або печатка), яку Ви можете використати для підпису документів в електронному вигляді.

Електронний цифровий підпис (ЕЦП) в Україні закріплено на законодавчому рівнці, тому він прирівняний до реального підпису поставленому в документі власноруч. Підписаний документ за допомогою ЕЦП (КЕП) має ту ж саму юридичну силу, як і справжній підпис!

Кваліфікований електронний підпис (КЕП) – це удосконалений електронний цифровий підпис, який є вдосконаленим та розміщений на спеціальну захищеному носії – токені. Підписування цифрового документу КЕП передбачає саме наявність токену, в той час як звичайний ЕЦП можно не тільки вільно передати сторонній людині, але й вільно “вкрасти” заволодівши будь-яким пристроєм, на якому ЕЦП записано. Саме тому токен з КЕП максимально запобігає витоку інформації та незаконному використанню Вашого власного підпису.

Ми проводимо реєстрацію електронного цифрового підпису від АЦСК Україна, Ви отримуєте ключі ЕЦП АЦСК Україна. Ключ АЦСК Україна можна використовувати для підписання будь-яких документів і звітів до органів державної влади в Україні.

Замовити КЕП (ЕЦП) АЦСК “Україна” Северодонецк, Київ, Сєвєродонецьк, Київ