Працюємо з 2016 року відточуючи майстерність співпраці з різнми підприємствами та державними установами.

Наразі досягли рівня забезпечення підприємств всім необхідним комплексом послуг під ключ.

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: ISpro, M.E.Doc, КЕП

Ми сертифікований дилер національного розробника програмного забезпечення, який понад 20 років спеціалізується на створенні та впровадженні систем управління фінансово-господарською діяльністю підприємств.

Наш програмний продукт – комплексна система автоматизації підприємства     «IS-pro» забезпечує автоматизацію управління всіма аспектами фінансово-господарської діяльності та відповідає вимогам ведення обліку згідно законодавства України. Система пройшла державну експертизу у сфері технічного захисту інформації та має відповідний позитивний експертний висновок Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 01 червня 2018 року № 847 з рівнем захисту інформації Г-3. Якість нашої роботи підтверджує широке використання програмного комплексу «IS pro» в органах влади і державного управління, освітніх закладах та комерційних підприємствах. Серед користувачів програмного комплексу – Офіс Президента України, Управління справами Верховної Ради України, Кабінет Міністрів України, Державна податкова служба України, Державна судова адміністрація України, Конституційний суд України, Генеральна прокуратура України, Міністерство фінансів України, Міністерство закордонних справ України та багато інших установ.

РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ

За рахунок щільної багаторічної співпраці з ЦНАПами, місцевими органами виконавчої влади ми відточили майстерність написання запитів до органів державної влади задля отримання максимально швидкого рішення стосовно реєстрації підприємства, організації тієї чи іншої форми власності.

АТЕСТАЦІЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ

Ми маємо належний досвід, матеріально-технічну базу, та інші умови для надання послуг з атестації.

Досвід роботи, щодо надання консультаційних послуг, згідно переліку видів господарської діяльності 3 групи платника єдиного податку з КВЕД ДК 009:2010 починається з 2016 року, включаючи співпрацю з комерційними та бюджетними підприємствами. Швидке виконання досліджень забезпечується наявністю укладених договорів з відповідними лабораторіями уповноважених на дослідні роботи всього спектру необхідних для атестації аналізів.