Відповідно до наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України» від 02.12.2020 року № 734 було оприлюднено нові форми декларації з ПДВ, а також податкову накладну. Дані зміни вступили в силу 1 березня 2021 року, а як наслідок з цієї дати ПН і розрахунки корегування до податкових накладних потрібно подавати за новими формами.

Як же тепер правильно подавати оновлені ПН в програмі M.E.Doc?

  1. Створюємо ПН.

Створити ПН в програмі M.E.Doc можна так само, як і раніше: треба натиснути на кнопку податкова накладна, Медок використовуючи модуль M.E.Doc Реєстр податкових документів, що знаходиться в розділі Первинні документи або Файл->Створити.

Звертаємо увагу! У формі ПН зміни несуттєві, але в нову форму ПН було додатково введено поле “Код ознаки джерела податкового номера”. Для заповнення поля необхідно використати довідник (Рис. 1).

податкова накладна, Медок

Рис. 1

  1. Заповнення Коду ознаки джерела податкового номера.

Для того, щоб Код ознаки джерела податкового номера додати в автоматичному режимі, треба внести зміни в Довідник Картки підприємства (рис. 2) та Картки контрагента (рис. 3).

податкова накладна, Медок

Рис. 2

Звертаємо увагу! В полі, в якому вибирається Код ознаки податкового номера назва поля ЄДРПОУ  буде змінено на Податковий номер, а назву поля Номер плат. ПДВ змінено на ІПН платника ПДВ.

податкова накладна, Медок

Рис. 3

Код заповнюється автоматично підчас створення нових ПН/РК, у випадку коли вищевказаний показник зазначено в Картці підприємства або в Картці контрагента (рис.4).

податкова накладна, Медок

Рис. 4

Звертаємо Вашу увагу на те, що довідник Код ознаки джерела податкового номера вже включено у нові версії форм ПН (J/F1201011) та Розрахунку коригування (J/F1201211).

Вищезазначені змінені форми вже доступні у вурсії 11.02.032 M.E.Doc.

Не забудьте оновити M.E.Doc Северодонецк Киев

Форму ПН оновлено! Як заповнити оновлену ПН в M.E.Doc?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *