Для чого потрібна атестація робочих місць за умовами праці і як відбувається процес атестації?

Відповідно до ч. 4 ст. 43 Конституції України кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці.

Атестація робочих місць за умовами праці – є загальним оцінюванням всіх факторів, які оточують виробничий і трудовий процес людини на робочому місці (соціально-економічних, зовнішніх, внутрішніх, виробничих і т.д.) та впливають на працездатність та здоров’я людини протягом її трудової діяльності.

Атестацію робочих місць за умовами праці в Україні та в Києві на підприємстві треба проводити як мінімум один раз на п’ять років. У випадку значних змін умов праці на робочому місці, атестацію робочого місця проводять частіше – позапланово.

Важливо розуміти, що не для всіх професій, які представлені на підприємстві, треба проводити атестацію робочих місць.

Підприємство має можливість провести атестацію робочих місць самостійно лише звернувшись до уповноважених організацій за частиною робіт. Ймовірно, що це може призвести до витрат часу, фінансів та можливих проблем із контролюючими органами.

Компанія ALL-IN проводить атестацію робочих місць відповідно до всіх нормативно-правових актів з охорони праці та в результаті надає всі необхідні документи та звіти.

Ми маємо належний досвід, матеріально-технічну базу, та інші умови для надання послуг з атестації.

Досвід роботи, щодо надання консультаційних послуг, згідно переліку видів господарської діяльності 3 групи платника єдиного податку з КВЕД ДК 009:2010 починається з 2016 року, включаючи співпрацю з комерційними та бюджетними підприємствами.

На основі отриманих даних, Вам буде проведено комплексний аналіз та сформовано повний «пакет» документації для проведення атестації робочих місць за умовами праці «під ключ».

Наша діяльність та відповідальність не припиняється, навіть після підписання актів виконаних робіт. У разі виникнення необхідності усунення будь-яких нюансів в документації у подальшому, ми гарантовано допоможемо. 

Ми постійно досліджуємо нормативно-правову базу та динаміку змін нормативних документів, що забезпечує високу якість послуг та відповідність законодавству України.

Позитивну співпрацю з нами в області атестації робочих місць підтверджує наявність позитивних відгуків від замовників.

За бажанням замовника наша співпраця може бути повністю конфіденційною та конфіденційність документально закріпленою.

Враховуючи наявність необхідних ресурсів для виконання таких послуг, досвід роботи та остаточні розрахунки за послуги після виконання роботи, наші замовники гарантовано захищені від будь-яких ризиків.